Proje

Abdullah Atılgan inşaat olarak yapılması planlanan tüm işlemler için bünyemizde bulunan mimar ve mühendislerin gözetiminde yapılan keşif sonrasında çalışmalar proje kapsamında değerlendirilmektedir. Mimar ve mühendisler yapılacak olan inşaat, onarım ya da tamirat işlemleri için öncelikle araştırma ve inceleme yapmaktadırlar. Çalışma yapılacak olan yer incelmesi sonrasında gerekli olan aşamalar doğru bir şekilde sıralanmaktadır. Daha sonra mühendisler ve mimarlarla birlikte çalışan teknik ekiple birlikte yapılan tüm ön hazırlık sonrasında oldukça titiz olarak hazırlanan proje tamamlanır.

Proje kapsamında yapılacak yeni bir araştırma ile gerekli olan işbirlikçilerin, araç ve gereçlerin tedarik edilmesi için bir sıralama yapılır. Proje kapsamında gerekli olan birçok belge yapı bilgisi, gerekli malzemelerin tespiti ve statik olarak bazı teknik bilgiler proje kapsamında sağlanabilmektedir. Bu nedenle yapılacak olan iş ister tamir onarım olsun ister yeni bir inşaat yapımı olsun oldukça profesyonel bir yaklaşımla proje kapsamında değerlendirilmektedir. Proje kapsamında değerlendirmeye alınan çalışmalar öncelikle işlemlere göre sıralama yapılmakta ve bu doğrultuda çalışma planı ile faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Abdullah Atılgan inşaat sektörde varlığını yapmış olduğu proje çalışmaları ile ispat etmiştir. Müşterilerin tüm isteklerine cevap verebilen her türlü sorunu çözüm odaklı bir şekilde değerlendiren Abdullah Atılgan inşaat sektöründeki farklılığını ortaya koymuştur. Gelişen değişen teknolojiye her zaman ayak uydurmayı başaran, her zaman kendini yenilemeye çalışan ve günümüz teknolojiden yararlanan Abdullah Atılgan inşaat ücretsiz olarak sunduğu danışmalık hizmeti ile proje değerlendirmelerinde mühendis ve mimarları ile de tam destek sağlamaktadır.

Abdullah Atılgan inşaat olarak yapılması planlanan, yapılacak olan proje değerlendirmeleri için mühendisler ve mimarlarımızdan gerekli olan tüm bilgileri almak ve varsa proje içinde yer alan sorunların çözümüne alternatif çözümler sunmak ya da yeni bir proje oluşumunu sağlamak için birbiriyle uyumlu ve tam bir takım halinde çalışan teknik ekip desteğinden yararlanmak tüm müşterilerimize avantaj sağlayacaktır. Bu nedenle de proje kapsamındaki danışmanlık hizmeti almak ve bu konuda en geniş en doğru bilgi ve desteğe sahip olmak için Abdullah Atılgan inşaat büromuza uğramayı ihmal etmeyin.