Kurumsal

Abdullah Atılgan İnşaat; inşaat ve taahhüt sektöründeki serüvenine, sektörde daha önce uzun yıllar geçiren, bilgi ve tecrübelerini geleceğin kaliteli mimarilerine yansıtmayı hedefleyen genç ve dinamik bir kadro ile yola çıkmıştır.

Abdullah Atılgan'ın kuruculuğunda ve yöneticiliğinde sektöre merhaba dediği 2005 yılından itibaren onlarca projeyi tamamlayarak sektördeki yerini sağlamlaştıran Abdullah Atılgan İnşaat; modern zaman mimarisine kazandırdığı konut hamleleri, sosyal sorumluluk ilkesinin gerektirdiği faaliyetleri ve insani ilişkilerdeki tutum ve davranışları ile kısa bir sürede uzun soluklu bir başarının ismi olmuştur.

Abdullah Atılgan, İzmir Atatürk Lisesini bitirdikten sonra hayalindeki bölüm olan İnşaat Mühendisliği'ni Celal Bayar Üniversitesinde tamamlayarak 2002 yılında mezun olmuştur.

Daha sonra sektörde 2002 ile 2005 yılları arasında; Kontrol Mühendisliği ve Projecilik alanlarında çeşitli firmalarda çalışarak kendini geliştirme imkanı bulmuştur.

2005 yılında tescilli markası Abdullah Atılgan İnşaat'ı kurarak, günümüze kadar İzmir ve çevresinde ; taahhüt ve proje işleri, sanayi yapıları, iş merkezleri, toplu konut ve tekil konutlar gibi üstün kaliteli ve yaşama değer katan projeleri tamamlamış olup gün be gün kendini yenileyerek, yaşam koşullarının hem günümüzde hem de yıllar sonra çocuklarımızın yaşayabileceği kaliteli yaşam alanları oluşturmak için yeni projelere imza atmaktaya devam etmektedir.

Atılgan Mühendislik ve Mimarlik, Abdullah Atılgan İnşaat'ın tescilli bir markasıdır.

Vizyonumuz

Temeli insana ve doğaya saygı olan,bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik,mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi,tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimizin öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra üstün müşteri memnuniyeti ilkesi ile mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle sosyal refahı arttırmak. Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak.